Kadra zajęć dodatkowych

Zobacz, jakie mamy zajęcia!

Strona Główna Zobacz, kto do nas przychodzi prowadzić gimnastykę, angielski, taniec, rytmikę i kto ćwiczy z nami prawidłową wymowę :)

  • Pani Irma

Tutaj przedstawiamy Wam naszych nauczycieli zajęć dodatkowych. Przychodzą do nas specjalnie kilka razy w tygodniu :)

 

 

Pani Agata Bęben

Pani Agata Bęben

Pani Agata jest absolwentką AWF we Wrocławiu.  Zajęcia z gimnastyki prowadzi od roku 2009. Opracowała dla każdej z grup swój autorski program, który cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci –  świetnie prowadzi zajęcia – wszystkie ćwiczenia wykonuje wraz z dziećmi stawia na różnorodność i innowacje.  W okresie wiosenno – letnim część zajęć prowadzi w ogrodzie przedszkolnym.  Pani Agata podczas zajęć zwraca uwagę na odpowiednią postawę ciała starając się ją korygować i odpowiednio ćwiczyć.

Pani Irma

Pani Irma

P. Irma pracuje u nas od 2010 roku. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą w czasie studiów na wrocławskiej Akademii Muzycznej o kierunku Edukacja Muzyczna, a także doświadczenie zdobyte w czasie współpracy z Zespołem Kameralnym Akademii Muzycznej „Senza Rigore”, z którym współpracowała kilka lat jako Prezes i wokalistka. W latach 2002-2007 pracowała jako nauczyciel muzyki, zdobywając stopień nauczyciela kontraktowego. P. Irma jest pasjonatką dzieci i muzyki. Łączy obie te pasje ze sobą co owocuje zadowoleniem dzieci, ich Rodziców a także placówek z którymi współpracuję. Do sukcesów p. Irmy zaliczyć można m.in liczne występy na wrocławskich festiwalach piosenki i tańca a także zdobycie II miejsca w Konkursie Piosenki Patriotycznej w 2012 roku. Pani Irma podczas zajęć rytmicznych wykazuje się kreatywnością oraz zaangażowaniem. Aktywnie uczestniczy w przygotowaniach okolicznościowych imprez w naszym Przedszkolu – pomagając w doborze repertuaru i dostosowując go do umiejętności dzieci. Pani Irma to dobry duch naszego Przedszkola – pogodna, uśmiechnięta, uwielbiana przez dzieci. Prywatnie jestem mamą dwóch fantastycznych córek.

 

Comments are closed.