Dyrekcja

Strona Główna Pani Sylwia i Pan Mariusz Lupa - założyciele i właściciele przedszkola "Wesoła Kraina" w Kiełczowie. Oboje codziennie na miejscu, stale zaangażowani w pracę z dziećmi i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania przedszkola.

  • Pan Mariusz Lupa
  • Pani Sylwia Lupa - dyrektor

mgr Sylwia Lupa – dyrektor przedszkola

Nauczyciel mianowany kształcenia zintegrowanego oraz edukacji przedszkolnej. Z dzieciakami pracuje od 2002 roku. Początkowo w Szkole Podstawowej we Wrocławiu w klasach 1 – 3 w latach 2002 – 2007, teraz jako Dyrektor Przedszkola. Prywatnie mama dwójki dzieci. Pomysł na zbudowanie oraz prowadzenie przedszkola to spełnienie jednego z jej największych marzeń. Pracując i zarządzając Wesołą Krainą angażuje się we wszystkie zadania, każdego dnia stara się podnosić poziom pracy swojej oraz osób z nią współpracujących.

 

Pani Sylwia Lupa - dyrektor

Pani Sylwia Lupa – dyrektor

O człowieku świadczą jego czyny. Pani Sylwia Lupa jest osobą wyjątkową, o czym przekona się każdy przekraczając drzwi przedszkola Wesoła Kraina. Stworzenie i prowadzenie takiej instytucji wymaga profesjonalizmu, wrażliwości i doskonałej organizacji pracy. Pani Dyrektor jest oddana temu dziełu całą sobą, jest przy tym otwarta, serdeczna, pogodna, ma wyśmienite umiejętności dyplomatyczne, a nade wszystko serce dla wychowanków. Sukces przedszkola Wesoła Kraina polega na doborze najlepszej kadry. Pani Sylwia Lupa potrafiła stworzyć zgrany zespół pedagogów, który zapewnia podopiecznym pierwszorzędną opiekę, edukację i ciepłą, przyjazna atmosferę. Pani Dyrektor często zagląda na zajęcia, rozmawia z dziećmi, podpatruje próby przed występami. Ściśle współpracuje z nauczycielkami i zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem oraz własnymi obserwacjami stale zapewnia wszystkim grupom nowe pomoce naukowe i zabawki. Nieustannie inwestuje w rozwiązania, które zwiększają bezpieczeństwo i wygodę pracy i nauki w przedszkolu. Drzwi do gabinetu Pani Dyrektor są zawsze otwarte. Tam wszelkie problemy zostają rozwiązane w czasie szczerych, życzliwych rozmów, dzięki czemu rodzice darzą Panią Sylwię pełnym zaufaniem i bez cienia wątpliwości powierzają jej opiece swoje dzieci.” Małgosia, mama Karola i Nel

Pan Mariusz Lupa

Pan Mariusz Lupa

Pan Mariusz Lupa jest mężem p. Sylwii i wspólnie z nią prowadzi  Przedszkole. Pan Mariusz dba o bezpieczne przebywanie wszystkich naszych podopiecznych w Przedszkolu. Zajmuje się zaopatrzeniem, dbaniem o budynek oraz teren przedszkolny. Kiedy potrzebujemy powiesić obrazek lub  „coś” naprawić wtedy niezbędny jest p. Mariusz.

Comments are closed.